Tradicinis socialinio verslo ir socialinių inovacijų bendruomenės renginys sugrįžta ir šiais metais kalbėsime apie socialines investicijas.

Socialinio verslo forumas – tradicinis, jau 7 kartą organizuojamas renginys, kuriuo siekiama skatinti dialogą ir kartą per metus į vieną vietą pakviesti socialinius verslus, socialinius inovatorius, politikos formuotojus, akademikus ir susijusias institucijas, siekiant peržiūrėti socialinio verslo aplinką Lietuvoje ir įvertinti tolimesnes augimo galimybes.

Augant socialių inovatorių bendruomenei, kartu auga ir skaičius naujų, pažangių iniciatyvų, kurios kuria socialinius ar aplinkosauginius pokyčius kitaip – ieškodami naujų ir efektyvesnių sprendimų. Tačiau dažnas kuriamas ar jau veikiantis socialinis verslas susiduria su investicijų stygiumi ar nelanksčiais instrumentais, kurie nėra palankūs socialinėms inovacijoms.

Šių metų Forumas kviečia kalbėti apie socialinio investavimo praktikas, kurios veikia pasaulyje ir naujas priemones, kurios yra vystomos Lietuvoje.

Pirmą kartą per septynis metus Forumas persikelia į internetą ir visą dieną bus gyvai transliuojamas on-line. Tai reiškia, kad ne tik turėsite galimybę sužinoti apie pasaulyje ar Lietuvoje taikomas poveikio investavimo praktikas, tačiau bendrauti, klausti ir diskutuoti su renginio pranešėjais.
Renginio dalyvių skaičius nėra ribojamas, tačiau reikalinga registracija, tam, kad gautumėte visą informaciją apie renginio transliaciją.

Registracija

Programa

10:00 Renginio atidarymas

10:15 Socialinio verslo aplinkos apžvalga – ką pavyko pasiekti per 2019 metus

10:35 Socialinės investicijos – Lietuvos situacijos apžvalga, poreikis ir iššūkiai, Phil Tulba, Tulba Consulting (anglų kalba, su sinchroniniu vertimu į lietuvių kalbą)

11:05 Socialinės investicijos – globalus požiūris, Mariel Vincent Andres Rapisura, SEDPI Pte. Ltd., vadovas, Filipinai (anglų kalba, su sinchroniniu vertimu į lietuvių kalbą)

11:45 Pertrauka

12:00 Poveikio investavimas – gerosios ES praktikos (TBC) (anglų kalba, su sinchroniniu vertimu į lietuvių kalbą)

12:40 Reach for Change modelis: inkubatorius ir poveikio investavimas Lietuvoje, Jurgita Ribinskaitė – Glatzer, Reach for Change

13:10 Pertrauka

13:40 Socialinio poveikio obligacijų modelio taikymas Lietuvoje (TBC)

14:10 Poveikio pirkimai – Kauno atvejis, Versli Lietuva ir Jolanta Baltaduonytė, Kauno miesto savivaldybė

14:40 Socialinės investicijos – alternatyvus instrumentas socialinių inovacijų skatinimui, Eitvydas Bingelis, Socialinės apsaugos ir darbo vice ministras, Viktorija Krutulytė, Europos socialinio fondo agentūra

15:10 Pertrauka

15:25 Panelio diskusija

16:25 Renginio apibendrinimas ir uždarymas

Organizatoriai

Forumo partneriai

Renginio istorija

Socialinio verslo forumas Lietuvoje pradėtas rengti 2014-aisiais. Forume kasmet dalyvauja svečiai ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio, čia kasmet aptariamos pagrindinės socialinio verslo tendencijos ir augimo kryptys (Europos ir Lietuvos mastu), diskutuojama, ko trūksta efektyvios socialinės partnerystės kūrimui, efektyviam viešųjų ir socialinių paslaugų teikimui.

Socialinio verslo forumas – 2014 metų ataskaita: lietuvių kalba;
Socialinio verslo forumas – 2015 metų ataskaita: lietuvių kalba;
Socialinio verslo forumas – 2016 metų ataskaita: lietuvių kalba;
Socialinio verslo forumas – 2017 metų ataskaita lietuvių kalba;
Socialinio verslo forumas – 2018 metų ataskaita lietuvių kalba.

Daugiau informacijos

Telefonas +37067386642

El. paštas info@socialinisverslas.lt

Sekite naujienas Facebook